اخبار

تولید انبوه آیفون ۱۲ احتمالا به تاخیر خواهد افتاد

اینکه بالاخره آیفون ۱۲ با تاخیر عرضه می‌شود یا خیر، فعلا بزرگ‌ترین سوالی است که درباره این گوشی‌ها مطرح می‌شود. در چند روز اخیر هم شنیده بودیم که قرار است بدون تاخیر شاهد آیفون ۱۲ باشیم اما حالا دوباره در خبری جدید، شایعه شده که تولید انبوه سری گوشی‌های آیفون ۱۲ بین چهار هفته تا دو ماه، با تاخیر روبرو خواهد شد.

دلیل این تاخیر هم تعطیلی کارخانه‌های تولید به خاطر بحران پاندمی ویروس کرونا است. این گزارش را به طور مشخص Nikkei Asian Review منتشر کرده و در آن اینطور عنوان شده که:

یک منبع به Nikkei گفته است: «اینطور که به نظر می‌رسد، پروسه تولید انبوه چند ماه تاخیر دارد اما اپل تمام تلاشش را می‌کند تا بتواند این تاخیر را از بین ببرد. هنوز این احتمال وجود دارد که زمان‌بندی تولید انبوه کمی جلوتر بیاید».

این فرد ادامه داد: «برخی قسمت‌های پروسه مونتاژ آیفون ۱۲ ممکن است تا اوایل ماه اکتبر تاخیر داشته باشند و جای تعجب نیست که حتی تاخیر بیشتر هم شاهد باشیم. زیرا هنوز آزمایش‌های اولیه آیفون ۱۲ ادامه دارد و طراحی محصول هم به مرحله تایید نهایی نرسیده است».

به نقل از این گزارش، اپل به شدت در تلاش است تا بتواند تاخیرها را جبران کند. همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، تا به حال حدس و گمان‌های زیادی درباره زمان عرضه چهار مدل آیفون ۱۲ به میان آمده بود. برای مثال وال استریت ژورنال در گزارشی در ماه آوریل گفته بود که معرفی این گوشی‌ها در سال جاری انجام می‌شود اما عرضه آن‌ها احتمالا یک ماه تاخیر خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *